Кошик
22 відгуків
promo_banner
+380635938874
+380 (63) 593-88-74
ул. Мельницкая, 29 (6 этаж), Одеса, Україна
Одесская Региональная Кровельная Компания
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Монтаж системи антизледеніння покрівель та водостоків, фото 2
Монтаж системи антизледеніння покрівель та водостоків, фото 2
Монтаж системи антизледеніння покрівель та водостоків, фото 2
Монтаж системи антизледеніння покрівель та водостоків, фото 3

Монтаж системи антизледеніння покрівель та водостоків

Опис
Інформація для замовлення

Кожну весну і осінь двірники збивають бурульки з дахів, а взимку періодично скидають сніг. Такі «картини » стали настільки звичними, що перехожі спокійно проходять повз огорож, не звертаючи особливої уваги на гуркіт падаючих з висоти «подарунків »природи. Але сніг небезпечний не тільки для життя людей, але і для самого даху. Причому, небезпечний не стільки він, хоча під вагою снігу покрівля руйнується набагато швидше, ніж їй належить «за штатом», скільки лід. Дах починає протікати, а до чого призводять протікання, думаю, пояснювати не потрібно. Від ллється на голову води напевно отримали «задоволення» дуже багато.

 

Сніг перетворюється у воду під дією будь-якого джерела тепла, і якщо воді нікуди подітися, закриті всі сливи, вона на морозі перетворюється в лід. Сніг також плавлять сонце і відлиги, які трапляються за зиму 5-7 разів. Під спільним впливом тепла і холоду утворюються крижані затори і стокілограмові бурульки. Будь-які покрівлі мають власне тепловиділення, особливо, так звані теплі. Це дахи житлових мансард, технічного поверху з великою кількістю потужного обладнання. На них утворюється полій протягом всієї зими, незалежно від наявності або відсутності відлиг. На холодних дахах бурульки ростуть під час відлиг, а на теплих всю зиму, незалежно від наявності або відсутності відлиг.

 

Щоб припинити подібні жарти природи, розроблена антиобморожувача на основі нагрівальних кабелів. Ця система дозволяє виключити навіть невелике утворення криги у водостічних трубах, жолобах, на карнизах та інших найбільш критичних місцях.

 

Антиобморожувача включає в себе:

 

- гріючої частина, що складається з нагрівальних кабелів і аксесуарів для їх кріплення на покрівлі, і безпосередньо виконує завдання перекладу опадів у вигляді снігу або інею в воду аж до повного їх видалення. До складу гріючої частини можуть входити також воронки з вбудованим підігрівом, деякі елементи снігозатримання, які взаємодіють з нагрівальними елементами;

 

- розподільну і інформаційну мережу, що забезпечує живлення всіх елементів гріючої частини і проведення інформаційних сигналів від датчиків до щита системи управління. До складу системи входять силові та інформаційні кабелі, які відповідають умовам роботи на покрівлі, розподільні коробки і кріпильні елементи;

 

- систему управління, що містить шафа управління, спеціальні терморегулятори, датчики температури, опадів і води, пускорегулювальної і захисну апаратуру, відповідну потужності системи і класом виконання шафи управління.

 

Антикригові системи постійно працюють навесні і восени, а також автоматично включаються взимку під час відлиги. Установка програмованої метеостанції з датчиками температури і вологості дозволяє включати обігрів відразу ж при випаданні перше опадів. Тобто система працює не постійно, а тільки при наявності опадів, що істотно заощаджує витрати на електроенергію. (При обігріві водостоків витрачається в середньому 40-60Вт/м. пог.) Електроенергія економиться за рахунок того, що нагрівання включається тільки в певному температурному діапазоні і при підвищеній вологості, тобто у періоди небезпеки утворення полою. При температурі -10 -150 З система відключається, так як при сильних морозах різко зменшується кількість вологи і ніякого утворення полою не відбувається. До того ж при низьких температурах для плавлення снігу потрібні незрівнянно більші потужності, що зовсім себе не виправдовує.

 

Для найбільш ефективної роботи обігрівальні системи монтують в певних зонах:

– по всій довжині водостічної труби, жолобах, воронок і на 1 м навколо них;

– по лініях стику площин дахів, навколо мансардних вікон, ліхтарів, аттіків;

– на водомети і водометних вікнах парапетах;

– по карнизах дахів і капельникам;

– на поверхні плоских дахів і бетонних водостічних лотків;

- в дренажних і водозбірних лотках, прокладених під водостічними трубами.

Нагрівальні кабелі – основний елемент антиобледенительных систем, забезпечує їх ефективність і надійність.

 

  Основні вимоги до нагрівальних кабелів:

- кабелі гріючої частини і розподільної мережі розміщені на покрівлі, що накладає на них цілий ряд спеціальних вимог – стійкість до атмосферних опадів, сонячної радіації, розширений діапазон робочих температур (від -40°С до 90°С), досить висока механічна міцність оболонки кабелю в цілому;

- ці елементи є струмопровідними, причому, як правило, системи живляться мережевим напругою 220 або 380В. Тому дуже важливо при проектуванні всієї системи задовольнити вимогам ПУЕ, в тому числі по опору ізоляції всіх гілок, що включають нагрівальні та розподільні кабелі.

- нагрівальні кабелі, що застосовуються на покрівлі, в обов'язковому порядку повинні мати двошарову ізоляцію, металевий екран будь-якого виконання з опором не більше, ніж у мідної жили перетином 1 мм2, оболонку, стійку до сонячної радіації та атмосферних опадів, що володіє достатньою механічною міцністю. Ті ж вимоги пред'являються до оболонки кабелів розподільчої мережі.

 В  состав системы входят только нагревательные кабели, имеющие соответствующие сертификаты, в т.ч. обязателен сертификат пожаробезопасности. Как правило, это негорючие кабели или кабели, не поддерживающие горение.

Греющая часть системы оснащается УЗО или дифференциальным автоматом с током утечки не более 30 мА (для требований электробезопасности - 10 мА).

 

 

Итак, владелец дома имеет жесткую альтернативу: либо довериться комплексной электрической системе обогрева, либо забираться наверх с деревянной лопатой и сбрасывать природное снежное покрывало на землю. Единственным противопоказанием к воздействию лопаты является как раз наличие установленной антиобледенительной системы – случайно зацепив кабель, можно его вывести из строя и нарушить герметичную плоскость кровли.

Отже, встановлювати систему антиобморожувача або здійснити за зиму 10 сходжень на дах з лопатою? Про те, в чому більше задоволення і економічної вигоди, краще замислитися до снігопадів...

 

 

 

 

 

 

  • Ціна: 70 грн/пог.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner